O PARKU

„W dechę”, czyli po polsku WOW! Pokolenia naszych rodziców i dziadków nazywały tak rzeczy wyjątkowe, zapierające dech. Eko Park w DECHĘ sprawi, że zwrot ten wejdzie w nawyk także naszym dzieciom. Przedstawiamy pierwszy na Podbeskidziu i w Polsce w pełni ekologiczny park rozrywki stworzony po to, by rozwijać logiczne myślenie i promować dbałość o środowisko naturalne wśród najmłodszych.

jez2

kroko2

Uważna obserwacja i wyciąganie wniosków, umiejętność pracy w zespole, koordynacja ruchowa i odpowiedzialność za otoczenie to wartości W DECHĘ. Najskuteczniej uczymy się ich przez zabawę, a najlepiej bawimy na świeżym powietrzu. Zbudowany w całości z drewna i materiałów przyjaznych środowisku Eko Park w DECHĘ to miejsce, gdzie dzieci mogą stać się naukowcami, a dorośli poczuć znów jak dzieci.

Do Waszej dyspozycji oddajemy oszałamiające 5000 m2 dawnego Parku Radości w centrum Bielska-Białej, nieopodal przyjaznego rodzinom centrum handlowego Gemini Park. Zapraszamy na warsztaty, zajęcia edukacyjne, wydarzenia kulturowe i pyszne przekąski w strefie MaTaJa. Przede wszystkim zachęcamy jednak do szalonej, bezpiecznej zabawy.

goryl2